- DERNEĞİMİZ TİMODER için Aidat ve bağışlarınızı Ziraat Bankası Başkent Şubesi:1683, Hs:76459690-5001 veya İş Bankası Kızılay Şubesi: 4214 Hs: 4214-1853811 nolu hesaba yatırabilirsiniz.
Dernek Faaliyetleri
Duyurular

Sayın Üye ve Meslektaşlarımız:

Derneğimizce kamu ve özel kesimdeki kurum ve kuruluşlarla yapılacak olan birçok işbirliği projesinde kullanılmak ve size faydalı işler çıkarabilmek amacıyla, sizlerden gelecek olan bilgiye ve istatistiksel verilere/rakamlara ihtiyaç vardır.

Sizlerden ricamız, sitemize yaşadığınız olaylara ait fotoğraf, video, ilan vs. göndermeniz, bunun yanısıra  yaptığınız veya yapacağınız etkinlikler ile vuku bulan iş kazası, vefat, yaralanma, maddi hasar vb. tür haberleri de ilgili menü başlıkları altında bizlere özverili ve sabırlı bir şekilde "bundan ne çıkar, bir işe yaramaz bu haber!" demeden (Tabii, etik ve ahlak ölçülerine ve kanunlara uyarak) websitemizde kendi elinizle lütfen haber yapınız yada bize whatsapp/facebook/google+/instragram sosyal medya hs. üzerinden gönderiniz.

Biz Sizin hayatınıza değer ve konfor katacak her türlü istek, ihtiyaç ve sorunlarınızla ilgileniyoruz, hepiniz bizim için değerlisiniz, "bir operatörümüz dahi ölmesin/yaralanmasın yada maddi-manevi zarar görmesin" düşüncesiyle hareket ediyoruz.

Sizler bizim için, aileleriniz için, toplum için, büyük TÜRKİYE için, değerlisiniz. Bunu da samimiyetle söylüyoruz, siz de birbirinize söyleyiniz ki, mesleğimiz saygın olsun...

İlginize şimdiden teşekkür ederiz.

TİMODER Ynt.Krl.Bşk.lığı

 


------------------------------------------------- ⇔♦⇔ ----------------------------------------------

Facebook'taki "TİMODER TOPLU İŞ MAKİNALARI OPERATÖRLER DERNEĞİ" adlı grubumuza katılmış olan kıymetli meslektaşlarımızı, bu websitesine de üye olmayı bekliyoruz....


------------------------------------------------- ⇔♦⇔ ----------------------------------------------

Sayın Üyelerimiz! Sizleri, Derneğimizi meslektaşlarınıza, işverenlere, iş makinaları imalatçı ve distribütörlerine, mesleğe gönül vermiş kişilere duyurmaya ve mesleğimize maddi-manevi katkılarda bulunmaya davet ediyoruz....


DERNEĞİMİZ ÜYELERİNİN AYLIK AİDATLARINI ÖDEMEK İÇİN MOBİL AİDAT SERVİSİ AÇILMIŞTIR...


------------------------------------------------- ⇔♦⇔ -----------------------------------------------

Sayın Üye ve Meslektaşlarımız ile Ziyaretçilerimize Teşekkür Mesajımız ! 

3-7 Mayıs 2017 Ankara Söğütözü AKM (Atatürk Kültür Merkezi)'nde yapılan KOMATEK 2017 "15. Uluslararası İş ve İnşaat Makina, Teknoloji ve Ekipmanları İhtisas Fuarı"na katıldık. Derneğimizi; Siz Değerli Üyelerimize,  Sektördeki İş Makinaları İmalatçılarına ve Distribütörlerine, STK, Diğer Sektörel Kuruluşlarına ve Kamoyuna tanıttık.  Bize Sponsorluk yapan Fuar Organizatörlüğüne, Yerli İş Makinaları İmalatçımıza ve Diğer Sponsorlarımıza, ayrıca standımızı ziyarete gelerek bizleri onurlandıran üyelerimize ve diğer tüm ziyaretçilerimize teşekkür ederiz.     TİMODER Ynt.Krl.Bşk.lığı 08.05.2017, Ankara


------------------------------------------------- ⇔♦⇔ ----------------------------------------------

Bu Kurumsal websitemiz 23.05.2016 tarihi itibariyle yayın hayatına başlamıştır. Derneğimizle ilgili yayınlayacağımız tüm duyuru ve haberlerimiz ile Sizlerin foto, video, yorum, düşünce, şikayet, istek ve ihtiyaçlarınızı buraya yazabilir ve sonuçlarını takip edebilirsiniz.  Tüm üyelerimize duyurulur...


Ankara Hava Durumu
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 5,3766   5,3863
EURO 6,0910   6,1020
       
Özlü Sözler
Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez. (Montaigne)
Anket
Yeni Websitemizi Meslektaşınıza tavsiye edermisiniz?

 
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
.
  Firma Rehberi (Sponsorlarımız)
  En Son Eklenen Fotoğraflar
  Bizden Haberler

   KENDİ İSTİFA EDEN İŞÇİDE İŞSİZLİK MAAŞI ALABİLİYOR! PEKİ ŞARTLAR NE?
  KENDİ İSTİFA EDEN İŞÇİDE İŞSİZLİK MAAŞI ALABİLİYOR! PEKİ ŞARTLAR NE? Sadece işten çıkartılanların değil kendi isteğiyle haklı sebeplerle ayrılanların da işsizlik maaşı alma hakkı bulunuyor. Üstelik 10 ay boyunca alabiliyor Devamı..

   İŞ MAHKEMELERİ BAŞKANLIKLARINA VE AVUKATLARINA DUYURU
  İş Mahkemelerinden gelen özellikle İşçilik alacakları, kıdem ve ihbar tazminatı, hizmet tespiti, prime esas kazancın tespiti, iş kazası nedeniyle maddi manevi tazminat davaları başta olmak üzere tüm İş Hukuku davalarına ait müzekkerelerle ilgili Derneğimizce ihtiyaç duyulan hususlar hakkında duyurumuz. Devamı..

   FEZA İŞ MAKİNALARI OPERATÖRLÜK KURSU MÜŞTERİ HİZMET TEL (0312) 324 3642
  Firmamız 28.12.1989 yılında kurulmuş olup,geçen zaman diliminde verdiği eğitim kalitesiyle binlerce yetkin sürücü yetiştirmiştir.Uzman eğitici kadrosu ile nezih bir ortamda güler yüzlü personeli ve son model araçlarıyla Feza Eğitim Kurumları,insan hayatını doğrudan ilgilendiren bir sahada hassasiyet ve sorumluluk... Devamı..

   18 MART ÇANAKKALE ŞEHİTLERİMİZİN 103. YILINI RAHMETLE ANIYORUZ
  Deniz ve kara savaşlarında kazanılan parlak ve gurur verici zaferler, milletimiz için bugünlere uzanan sürecin başlangıcı olmuştur. Çanakkale Savaşı'nın bizim açımızdan en önemli sonuçlarından biri de Mustafa Kemal Atatürk'ü tarih sahnesine çıkarması olmuştur. Mustafa Kemal Atatürk, askeri dehası ve üstün komutanlık... Devamı..

   20.02.2018 - TİMODER HABER - BİZLERİ HANGİ SOSYAL MEDYA KANALLARINDAN NASIL TAKİP EDEBİLİRSİNİZ ? İŞTE LİNK'LER...
  TİMODER HABER Bizleri Web Sayfası, Facebook Grup, Facebook Sayfası, YouTube ve Instagram gibi çeşitli Sosyal Medyalar üzerinden takip edebilirsiniz. Devamı..

   13.02.2018 - TİMODER ÇALIŞTAY SONUÇ BİLDİRGESİ YAYIMLANMIŞ OLUP, ÇALIŞTAY SONUÇ RAPORU HAZIRLANACAKTIR.
  Çalıştay sonuç raporu yayımlanmış olup, Çalıştay Bildiri Kitabını hazırlamak üzere, sunum yapan konuşmacılardan ellerindeki sunum metin ve fotoğraflarının SON VERSİYONUNU, Derneğimiz TİMODER Genel Sekreteri Ercüment CUNİER ercument_cunier@yahoo.com.tr adresine göndermeleri rica olunur. Devamı..

   12.02.2018 - MST İŞ VE TARIM MAKİNALARI A.Ş. ÇALIŞTAYIMIZA KATILARAK İŞ MAKİNALARINDA İSG TEDBİRLERİNİ AKTARDI.
  Sanko Holding bünyesinde Ülkemizin İnşaat ve Tarım Sektörlerine yönelik İş Makinaları üreticilerinden MST, Gaziantep ve Ödemiş tesislerinde modern tesislerinde ürettiği iş makinalarının İSG (iş sağlığı ve güvenliği) tedbirlerine ait özelliklerini çalıştayımızda katılımcılara anlattı. Devamı..

   12.02.2018 - PİMAKİNA, ÇALIŞTAYIMIZA KATILARAK KENDİ ÜRETTİĞİ İŞ MAKİNALARINDAKİ GÜVENLİK ÖZELLİKLERİNİ ANLATTI
  Ülkemizin Beton Sektörü, İnşaat Sektörü, Maden Sektörü ile Yol-Baraj Alt Sektörüne yönelik İş Makinaları üreticilerinden Pİ MAKİNA, Ankara Gölbaşı tesislerinde modern tesislerinde ürettiği iş makinalarının güvenlik tedbirlerine ait özelliklerini çalıştayımızda katılımcılara anlattı. Devamı..

   12.02.2018 - İŞ MAKİNALARI OPERATÖRLERİ İÇİN İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ ÇALIŞTAYI"MIZ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
  Ülkemizde çeşitli alanlarda çalışan iş makinası operatörlerinin iş sağlığı ve güvenliği koşullarının iyileştirilmesi kapsamında iş sağlığı ve güvenliği profesyonelleri, inşaat sektörü yönetici ve çalışanlarına yönelik TİMODER (Toplu İş Makinaları Operatörler Derneği) ile işbirliği içerisinde "İş Makinaları... Devamı..

   30.01.2018 - TC ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜNDEN 12.02.2018 TARİHİNDE YAPILACAK ÇALIŞTAYA DAVET RESMİ YAZI ÇAĞRISI
  TC Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü tarafından 260'tan fazla Kamu ve Özel Sektörde Dağıtım Yerlerine gönderilen resmi yazı ve davetiye ektedir. Devamı..

   03.01.2018 - TC ÇSGB İSG GM WEBSİTESİNDE "12.02.2018 TARİHİNDE ANKARA'DA İŞ MAKİNALARI OPERATÖRLERİ İÇİN İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ ÇALIŞTAYI YAPILACAKTIR" HABERİ
  TC ÇSGB İSG GM WEBSİTESİNDE "12.02.2018 TARİHİNDE ANKARA'DA İŞ MAKİNALARI OPERATÖRLERİ İÇİN İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ ÇALIŞTAYI YAPILACAKTIR" HABERİMİZ EKTEDİR. Devamı..
1 2 3 4 5 Geri İleri 

Üye Giriş Paneli
E-posta:    
Şifre:       
Şifremi unutum
Aidat Borcu Sorgulama
 
 
Son Ziyaretçi Yorumları
Erkan Aytek
Kmo cengiz insaat mikser şoförü agi ile birlikte 3000 lira civari.. civari diyorum resmi bordro ciktigi icin arti eksi oluyor resmi tatil olur artar vb. Araclar 2017 mercedes irtibat :ismail formen 0536 786 39 14

Bünyamin CAVLAK
EDİRNE MERKEZDE BULUNAN BSK YOL ŞANTİYEMİZDE SAHAYI VE EKİPLERİ SEVK VE İDARE EDEBİLECEK 10 YIL YOL TECRÜBELİ SAHA FORMENİ ARANMAKTADIR. MAAŞ : 4500 TL (HER AYIN 20-25 ARASI YATAR) SİGORTA MAAŞ ÜZERİNDEN YATAR KALACAK YER, YEMEK TARAFIMIZA AİTTİR. İZİN GÜNLERİ (İŞİN DURUMUNA BAĞLI OLARAK KONUŞULUCAKTIR.) İLETİŞİM : OĞUZHAN GÜREL 0542 345 16 90

Bünyamin CAVLAK
MANİSA MERKEZ'DE BALTALI HAFRİYAT'TA ÇALIŞMAK ÜZERE 3-ADET EXCAVATÖR OPR MAAŞ 3.500TL 2-ADET LODER OPR MAAŞ 3.250TL 2-ADET BEKO LODER OPR MAAŞ 3.000TL 10-ADET KOMYON ŞÖFÖRÜ MAAŞ 2.500TL 1-ADET DOZER OPR MAAŞ 3.750TL 1-ADET GREYDER OPR MAAŞ 3.750TL AYDA 4 GÜN İZİN İRTİBAT TEL 0532 297 6578 Remzi Baltalı


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler
Sponsorlarımız
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 128
Dün: 158
Toplam: 131062