- DERNEĞİMİZ TİMODER için Aidat ve bağışlarınızı Ziraat Bankası Başkent Şubesi:1683, Hs:76459690-5001 veya İş Bankası Kızılay Şubesi: 4214 Hs: 4214-1853811 nolu hesaba yatırabilirsiniz.
Dernek Faaliyetleri
Duyurular

Sayın Üye ve Meslektaşlarımız:

Derneğimizce kamu ve özel kesimdeki kurum ve kuruluşlarla yapılacak olan birçok işbirliği projesinde kullanılmak ve size faydalı işler çıkarabilmek amacıyla, sizlerden gelecek olan bilgiye ve istatistiksel verilere/rakamlara ihtiyaç vardır.

Sizlerden ricamız, sitemize yaşadığınız olaylara ait fotoğraf, video, ilan vs. göndermeniz, bunun yanısıra  yaptığınız veya yapacağınız etkinlikler ile vuku bulan iş kazası, vefat, yaralanma, maddi hasar vb. tür haberleri de ilgili menü başlıkları altında bizlere özverili ve sabırlı bir şekilde "bundan ne çıkar, bir işe yaramaz bu haber!" demeden (Tabii, etik ve ahlak ölçülerine ve kanunlara uyarak) websitemizde kendi elinizle lütfen haber yapınız yada bize whatsapp/facebook/google+/instragram sosyal medya hs. üzerinden gönderiniz.

Biz Sizin hayatınıza değer ve konfor katacak her türlü istek, ihtiyaç ve sorunlarınızla ilgileniyoruz, hepiniz bizim için değerlisiniz, "bir operatörümüz dahi ölmesin/yaralanmasın yada maddi-manevi zarar görmesin" düşüncesiyle hareket ediyoruz.

Sizler bizim için, aileleriniz için, toplum için, büyük TÜRKİYE için, değerlisiniz. Bunu da samimiyetle söylüyoruz, siz de birbirinize söyleyiniz ki, mesleğimiz saygın olsun...

İlginize şimdiden teşekkür ederiz.

TİMODER Ynt.Krl.Bşk.lığı

 


------------------------------------------------- ⇔♦⇔ ----------------------------------------------

Facebook'taki "TİMODER AİLESİ SERİ İLANLAR" adlı grubumuza katılmış olan kıymetli meslektaşlarımızı, bu websitesine de üye olmayı bekliyoruz....


------------------------------------------------- ⇔♦⇔ ----------------------------------------------

Sayın Üyelerimiz! Sizleri, Derneğimizi meslektaşlarınıza, işverenlere, iş makinaları imalatçı ve distribütörlerine, mesleğe gönül vermiş kişilere duyurmaya ve mesleğimize maddi-manevi katkılarda bulunmaya davet ediyoruz....


DERNEĞİMİZ ÜYELERİNİN AYLIK AİDATLARINI ÖDEMEK İÇİN MOBİL AİDAT SERVİSİ AÇILMIŞTIR...


------------------------------------------------- ⇔♦⇔ -----------------------------------------------

Sayın Üye ve Meslektaşlarımız ile Ziyaretçilerimize Teşekkür Mesajımız ! 

3-7 Mayıs 2017 Ankara Söğütözü AKM (Atatürk Kültür Merkezi)'nde yapılan KOMATEK 2017 "15. Uluslararası İş ve İnşaat Makina, Teknoloji ve Ekipmanları İhtisas Fuarı"na katıldık. Derneğimizi; Siz Değerli Üyelerimize,  Sektördeki İş Makinaları İmalatçılarına ve Distribütörlerine, STK, Diğer Sektörel Kuruluşlarına ve Kamoyuna tanıttık.  Bize Sponsorluk yapan Fuar Organizatörlüğüne, Yerli İş Makinaları İmalatçımıza ve Diğer Sponsorlarımıza, ayrıca standımızı ziyarete gelerek bizleri onurlandıran üyelerimize ve diğer tüm ziyaretçilerimize teşekkür ederiz.     TİMODER Ynt.Krl.Bşk.lığı 08.05.2017, Ankara


------------------------------------------------- ⇔♦⇔ ----------------------------------------------

Bu Kurumsal websitemiz 23.05.2016 tarihi itibariyle yayın hayatına başlamıştır. Derneğimizle ilgili yayınlayacağımız tüm duyuru ve haberlerimiz ile Sizlerin foto, video, yorum, düşünce, şikayet, istek ve ihtiyaçlarınızı buraya yazabilir ve sonuçlarını takip edebilirsiniz.  Tüm üyelerimize duyurulur...


Ankara Hava Durumu
Etkinlik Takvimi
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 3,7816   3,7884
EURO 4,6527   4,6611
       
Özlü Sözler
Bir insana yapılacak en büyük kötülük, ona umut verip sonra hiçbir şey olmamış gibi gitmektir. Friends
Anket
Yeni Websitemizi Meslektaşınıza tavsiye edermisiniz?

 
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
.
  Firma Rehberi (Sponsorlarımız)
  En Son Eklenen Fotoğraflar
  Bizden Haberler

   20.02.2018 - TİMODER HABER - BİZLERİ HANGİ SOSYAL MEDYA KANALLARINDAN NASIL TAKİP EDEBİLİRSİNİZ ? İŞTE LİNK'LER...
  TİMODER HABER Bizleri Web Sayfası, Facebook Grup, Facebook Sayfası, YouTube ve Instagram gibi çeşitli Sosyal Medyalar üzerinden takip edebilirsiniz. Devamı..

   13.02.2018 - TİMODER ÇALIŞTAY SONUÇ BİLDİRGESİ YAYIMLANMIŞ OLUP, ÇALIŞTAY SONUÇ RAPORU HAZIRLANACAKTIR.
  Çalıştay sonuç raporu yayımlanmış olup, Çalıştay Bildiri Kitabını hazırlamak üzere, sunum yapan konuşmacılardan ellerindeki sunum metin ve fotoğraflarının SON VERSİYONUNU, Derneğimiz TİMODER Genel Sekreteri Ercüment CUNİER ercument_cunier@yahoo.com.tr adresine göndermeleri rica olunur. Devamı..

   12.02.2018 - MST İŞ VE TARIM MAKİNALARI A.Ş. ÇALIŞTAYIMIZA KATILARAK İŞ MAKİNALARINDA İSG TEDBİRLERİNİ AKTARDI.
  Sanko Holding bünyesinde Ülkemizin İnşaat ve Tarım Sektörlerine yönelik İş Makinaları üreticilerinden MST, Gaziantep ve Ödemiş tesislerinde modern tesislerinde ürettiği iş makinalarının İSG (iş sağlığı ve güvenliği) tedbirlerine ait özelliklerini çalıştayımızda katılımcılara anlattı. Devamı..

   12.02.2018 - PİMAKİNA, ÇALIŞTAYIMIZA KATILARAK KENDİ ÜRETTİĞİ İŞ MAKİNALARINDAKİ GÜVENLİK ÖZELLİKLERİNİ ANLATTI
  Ülkemizin Beton Sektörü, İnşaat Sektörü, Maden Sektörü ile Yol-Baraj Alt Sektörüne yönelik İş Makinaları üreticilerinden Pİ MAKİNA, Ankara Gölbaşı tesislerinde modern tesislerinde ürettiği iş makinalarının güvenlik tedbirlerine ait özelliklerini çalıştayımızda katılımcılara anlattı. Devamı..

   12.02.2018 - İŞ MAKİNALARI OPERATÖRLERİ İÇİN İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ ÇALIŞTAYI"MIZ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
  Ülkemizde çeşitli alanlarda çalışan iş makinası operatörlerinin iş sağlığı ve güvenliği koşullarının iyileştirilmesi kapsamında iş sağlığı ve güvenliği profesyonelleri, inşaat sektörü yönetici ve çalışanlarına yönelik TİMODER (Toplu İş Makinaları Operatörler Derneği) ile işbirliği içerisinde "İş Makinaları... Devamı..

   30.01.2018 - TC ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜNDEN 12.02.2018 TARİHİNDE YAPILACAK ÇALIŞTAYA DAVET RESMİ YAZI ÇAĞRISI
  TC Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü tarafından 260'tan fazla Kamu ve Özel Sektörde Dağıtım Yerlerine gönderilen resmi yazı ve davetiye ektedir. Devamı..

   03.01.2018 - TC ÇSGB İSG GM WEBSİTESİNDE "12.02.2018 TARİHİNDE ANKARA'DA İŞ MAKİNALARI OPERATÖRLERİ İÇİN İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ ÇALIŞTAYI YAPILACAKTIR" HABERİ
  TC ÇSGB İSG GM WEBSİTESİNDE "12.02.2018 TARİHİNDE ANKARA'DA İŞ MAKİNALARI OPERATÖRLERİ İÇİN İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ ÇALIŞTAYI YAPILACAKTIR" HABERİMİZ EKTEDİR. Devamı..

   25.12.2017 - TİMODER ÇALIŞTAYINA BİLDİRİ, POSTER VE SUNUM GÖNDERME (SON TARİH: 05.02.2018)
  Çalıştayımıza sunum, bildiri yada poster gönderecek davetli yada katılımcıların en geç 05.02.2018 tarihine kadar hazırladıkları materyali timoder@timoder.org.tr email adresine göndermeleri gerekmektedir. Devamı..

   15.12.2017- TİMODER YNT.KRL BŞK.LIĞINDAN DUYURU - 2018 YILI ÇALIŞTAYI 12.02.2018 TARİHİNDE ANKARA'DA YAPILACAKTIR.
  Derneğimiz TİMODER ile TC Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü arasında ortaklaşa düzenlediğimiz "İş makinaları operatörleri için iş sağlığı ve güvenliği çalıştayı", 12.02.2018 pazartesi günü SGK Binası Erdoğan ÖZEN Konferans salonunda (Ziyabey Cad. No:6 Balgat/Ankara)... Devamı..

   ÇALIŞANIN DAVA AÇMA ZAMANAŞIMI DÜŞTÜ
  Yeni İş Mahkemeleri Kanunu Beklenen 7036 sayılı İş Mahkemeleri Kanunu 24 Ekim 2017 tarihinde yürürlüğe girdi. Yeni 7036 sayılı kanunla beraber bir takım yenilikler de kanunlaştı. Halk arasında pek bilinmemekle beraber henüz yeterince yaygınlaşmayan davalarda arabulucu sisteminin iş uyuşmazlıklarında zorunlu kılınan... Devamı..

   İŞVERENLER DİKKAT! 1 OCAK'TAN İTİBAREN GİZLEYENLERE AĞIR CEZA GELİYOR.
  Gerçek maaşın gizlenip asgari ücretten gösterilmesinin önlenmesi için önemli bir düzenleme yapıldı. Yeni yasaya göre her mesleğin bir kodu olacak ve kişiler yaptıkları işlerle SGK'ya bildirilecek. Devamı..
1 2 3 4 5 Geri İleri 

Üye Giriş Paneli
E-posta:    
Şifre:       
Şifremi unutum
Aidat Borcu Sorgulama
 
 
Son Ziyaretçi Yorumları
Bünyamin CAVLAK
MANİSA MERKEZ'DE BALTALI HAFRİYAT'TA ÇALIŞMAK ÜZERE 3-ADET EXCAVATÖR OPR MAAŞ 3.500TL 2-ADET LODER OPR MAAŞ 3.250TL 2-ADET BEKO LODER OPR MAAŞ 3.000TL 10-ADET KOMYON ŞÖFÖRÜ MAAŞ 2.500TL 1-ADET DOZER OPR MAAŞ 3.750TL 1-ADET GREYDER OPR MAAŞ 3.750TL AYDA 4 GÜN İZİN İRTİBAT TEL 0532 297 6578 Remzi Baltalı

Bünyamin CAVLAK
KOLİN İNŞ İSTANBUL 3.HAVALANI TÜNEL YOL ŞANTİYESİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE 1 ADET TÜNEL TECRÜBELİ EXCAVATÖR OPR ARANMAKTA 3.260TL MAAŞ +AGİ+4 PAZAR İZİN MAAŞ TAMAMI BANKAYA YATIYOR TEL 0533 656 1174 Nail Formen

hasan çaylak
ordu ünye ve çevresinde iş arıyorum


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 79
Dün: 122
Toplam: 88523